Maximum Mobil • Android CPI Offer

Kredi kartı yönetiminden kampanya takibine, limit artırmadan Cinemaximum bileti almaya kadar sayısız özellikle dolu bir uygulama; “Maximum Mobil” FIRSATLAR İş Bankası kartlarınıza özel tüm kampanyaları ve kampanyaya dahil yakınınızdak
STATUS: NOT AVAILABLE
PAYOUT:

$0.28 CPI

INCENTIVE: Yes
MOBILE APP INSTALL: Yes
Lead Generation: Yes
PPC Advertising: Yes
PPV Advertising: Yes
Banner Ads: Yes
Interstitial Ads: Yes
Pop Under Ads: Yes
Native Ads: Yes
Source: CPAlead.com
About Offer Source

This offer is provided direct by the CPA Lead generation network. CPA Lead is the leading source for CPI mobile app install offers, affiliate products, and CPA offers according to PPC media buyers.

  Allowed Countries

  Turkey

   Kredi kartı yönetiminden kampanya takibine, limit artırmadan Cinemaximum bileti almaya kadar sayısız özellikle dolu bir uygulama; “Maximum Mobil”

   FIRSATLAR
   İş Bankası kartlarınıza özel tüm kampanyaları ve kampanyaya dahil yakınınızdaki işyerlerini görebilir, kampanyalara kolayca katılabilir ve katıldığınız kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.
   Kazandığınız hediye sinema biletlerinizi görebilir ve Maximum Mobil üzerinden kullanabilirsiniz. Cinemaximum’da vizyonda olan ve yakında gelecek filmlere göz atabilir, fragmanlarını izleyebilir, salonunuzu, seansınız ve hatta koltuğunuzu seçerek sıraya girmeden sinema biletinizi alabilirsiniz.
   Yemeksepeti hesabınızı eşleştirerek geçmiş siparişlerinizi tekrarlayabilir, semtinizdeki diğer Yemeksepeti kullanıcılarının favori siparişlerini görüntüleyip, satın alabilirsiniz.Dönemsel olarak düzenlenen Maximum Menü fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

   ÖDEMELER
   Mağaza ya da e-ticaret sitesi alışverişlerinizde kartınız yanınızda olmasa da QR kod ile ödeme yapabilirsiniz.
   Maximum Mobil’le fatura ödeme işlemlerinizi de anında gerçekleştirebilirsiniz.
   Yeni eklenen özellik ile Dijital Kod Market menüsü içerisinden geçerli kodları tanımlı kartınız ile online satın alabilirsiniz.

   Maximum Mobil ile Petrol Ofisi istasyonlarında Öde –Geç’le akaryakıt alımınız için aracınızdan inmeden kolayca ödeme yapabilirsiniz.

   NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda alışverişlerinizi cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli olarak temassız yapabilirsiniz.

   KARTLARIM
   Kredi kartlarınızla nerede, ne harcama yaptığınızı anında görebilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.
   İhtiyacınız olduğu her an kolayca limitinizi yükseltebilir, nakit ihtiyaçlarınız için anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz.
   İş Bankası kartlarınızın borç ve puan bilgilerini kontrol edebilir, hesap kesim tarihi değişikliği ve limit artışı talebinde bulunabilir, kartlarınızın yurt içi, yurt dışı ve internet alışveriş yetkilerini yönetebilirsiniz.Kart aidatınızı Maxipuan ile ödeyebilirsiniz.
   Ayrıca anında kart başvurusu da yapabilirsiniz. 

   From credit card management to following campaigns,from increasing credit card limit to purchase Cinemaximum ticket or purchase with their Cinemaximum gift tickets,countless special features are here:"Maximum Mobil"
   Campaigns :Maximum Mobil provides Maximum Card campaigns that Isbank customer can easily join and generate coupons. Users can track expenditure, spot nearest campaign locations, monitor transaction status, take advantage of multiple discounts and extra installments, as well as earn and spend MaxiPoints/Maximiles as part of their shopping experience.

   Mobile Payment:Isbank customers can pay with their mobile phones easily and securely both for in store and remote payments. Pay for fuel from the comfort of their car with Maximum Mobil at Petrol Ofisi Stations. Customers could purchase digital Riot Points, Da Vinci Kids code, Spotify membersihip and Facebook pin codes online.

   Card Management:Isbank cardholders can track their card balances,remaining limits, future installments and transaction details. They can also track their card expenditures using the Personal Finance Management (PFM) service allowing them to make installment or postpone their credit card payments.

   Maximum Mobil offers customers the oppotunity to manage and personalize their cards transaction patterns, according to their expenditure behaviour and changing security needs. Customers can block their card transactions for certain categories or on-line shopping both international or domestic.Isbank customers can also arrange their cards’ cut-off date. Maximum Mobil users can temporarily block their card’s use for a specific period in case it has been lost or stolen.
   Not just Isbank customers,but other banks’ customers can also apply for a new card and track the status of their application. Moreover customers can easily enjoy cash advances and increase their card limits whenever they need.

   Maximum Mobil